Stanowisko

Przewodnik

Umowa
Miasto
Bydgoszcz
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.03 31.03

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

-oprowadzanie gości po Muzeum
-przeprowadzanie warsztatów z robienia mydła
-obsługa kasy fiskalnej
-sprzedaż biletów oraz produktów w sklepie muzealnym
-obsługa klienta

Wymagania

-ukończone studia na kierunku historia/etnografia/historia sztuki lub pokrewne
-pasja i kreatywność
-umiejętność pracy w zespole
-wysoka kultura osobista
-komunikatywność
-umiejętne władanie poprawną polszczyzną
-podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

-pracę w zgranym, energicznym zespole
-poznanie sekretów produkcji mydła
-wiele ciekawostek na temat historii higieny
-szkolenia przyuczające do pracy na określonym stanowisku

Osoby zainteresowane pracą w Muzeum Mydła zapraszam do kontaktu na adres mailowy: warsztaty@muzeummydla.pl