Stanowisko

Przewodnik

Umowa
Miasto
Olsztynek
Województwo
Warmińsko-mazurskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

19.01 31.03

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Literatura
  • Muzeum

Opis stanowiska

1. Oprowadzanie grup zorganizowanych i turystów indywidualnych po terenie Muzeum.
2. Pomoc przy prowadzeniu warsztatów i lekcji muzealnych.
3. Czynne włączanie się w realizację imprez organizowanych przez Muzeum.

Wymagania

1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
2. Znajomość kultury i historii Regionu Warmii i Mazur.
3. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

1. Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin od kwietnia do października.
2. Pracę w przyjaznej atmosferze.

CV oraz list motywacyjny należy składać w sekretariacie Muzeum, 11-015 Olsztynek, ul. Leśna 23, przesłać pocztą lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@muzeumolsztynek.com.pl