Stanowisko

Przewodnik

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Zabrze
Województwo
Śląskie
Czas trwania oferty

06.09 28.09

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Przewodnik po podziemnych trasach Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Wymagania

Poszukujemy osób:

- otwartych, uśmiechniętych, obdarzonych wyobraźnią i cechujących się wysoką kulturą osobistą;

- elokwentnych i posiadających dobrą dykcję;

- dyspozycyjnych i gotowych do pracy w różnych terminach, również w weekendy i w godzinach wieczornych.

Dodatkowym atutem będzie:

- status studenta, status emeryta górniczego;

- uprawnienia wychowawcy kolonijnego,

- uprawnienia do obsługi kolejek podziemnych,

- predyspozycje do pracy z dziećmi i młodzieżą oraz osobami starszymi i niepełnosprawnymi;

- bardzo dobra znajomość języków obcych (angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, czeskiego, węgierskiego).

- ukończone studia z zakresu górnictwa, geologii, historii, turystyki, pedagogiki

Oferujemy

Oferujemy:

– pracę na umowę zlecenie, elastyczny czas pracy, pracę w przyjaznej atmosferze i ciekawym miejscu;

– szkolenia z obsługi eksponatów o cechach maszyn górniczych;

– udział w wydarzeniach kulturalnych i imprezach organizowanych w podziemiach kopalni i innych obiektach Muzeum Górnictwa Węglowego.

Dodatkowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu: 728 406 130

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Warunki aplikowania

Dokumenty do naboru:

- list motywacyjny,

- CV zaopatrzone w klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, w celu włączenia mojej aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji” należy przesłać na adres: nabory@muzeumgornictwa.pl lub dostarczyć do: Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, ul. Agricoli 2 - z dopiskiem: „kurs przewodnicki”.