Stanowisko

Przewodnik z językiem angielskim i hiszpańskim

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

16.02 05.05

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

MUZEUM POLSKIEJ WÓDKI
Muzeum Polskiej Wódki jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy…a także świata. Postindustrialne budynki z czerwonej cegły, w tym budynek dawnej Rektyfikacji, to idealne miejsce do tego aby poznać historię naszego narodowego trunku.

Chcesz pracować w miejscu innym niż wszystkie?
Dołącz do nas!

Co proponujemy?
Pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
Warunki do rozwoju osobistego i możliwość realizowania własnych pomysłówMożliwość spotkania wielu wybitnych osobistości z kraju i ze świata
Wysokie standardy pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
Oprowadzanie wycieczek i grup po ekspozycji Muzeum i prezentacja Naszego niesamowitego miejsca
Prowadzanie lekcji muzealnych i warsztatów zgodnych z ustalonym scenariuszem
Aktywny udział w przygotowaniu materiałów i informacji dla zwiedzających oraz udział w przygotowywaniu nowych programów wystaw
Opieka nad Gośćmi Muzeum oraz dbanie o eksponaty poprzez przestrzeganie i popularyzowanie zasad kultury turystycznej
Kontrola oraz nadzór nad przepływem Gości na terenie Muzeum

Czego oczekujemy:
Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
Znajomości języka hiszpańskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem
Doświadczenia w oprowadzaniu wycieczek, najchętniej w obiektach kultury i/lub rozrywki
Umiejętności przygotowania i prowadzenia prezentacji
Znajomości najwyższych standardów obsługi Gościa
Umiejętności koordynowania i organizacji pracy oraz szybkiej adaptacji do zmiennych warunków
Gotowości do pracy w weekendy
Otwartości i zaangażowania
Wysokiej kultury osobistej

Czekamy właśnie na Ciebie! :)
Twoje dane osobowe zawarte w przesłanym przez Ciebie CV będą przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacji przez Muzeum Polskiej Wódki

Wymagania

język angielski minimum C1

Oferujemy

prywatna opieka medyczna
karta Multisport
ubezpieczenie na życie
dofinansowanie wypoczynku
bezpłatne porady specjalistów z różnych dziedzin
szkolenia

Warunki aplikowania

rekrutacja@pvm.pl