Stanowisko

Przewodnik w Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Katowice
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

11.04 25.04

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA ogłasza nabór na stanowisko pracy pn. Przewodnik Turystyczny

Wymagania

Wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów,
Komunikatywność,
Wysoka kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność,
Dyspozycyjność (praca w oparciu o grafik, weekendy oraz niektóre święta),
Gotowość do zdobywania nowej wiedzy,
Podstawowa wiedza z zakresu historii najnowszej,
Mile widziana znajomość techniki, zainteresowanie historią przemysłu i Górnego Śląska

Oferujemy

Praca ma charakter weekendowy - około 1-2 weekendy w miesiącu,
Szkolenie wstępne dla przewodników (historia przemysłowa Śląska, historia hutnictwa i górnictwa, motoryzacja),
Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową

Aplikacje prosimy składać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres: iga.rentel@muzeatechniki.pl