Przewodnik/ Opiekun Ekspozycji w Oddziale Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma” w Zakopanem

Umowa
Miasto
Zakopane
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

16.03 31.03

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

• oprowadzanie grup i osób indywidualnych po ekspozycji w języku polskim i angielskim (znajomość ekspozycji oraz biografii Karola Szymanowskiego),
• prowadzenie lekcji muzealnych dla dzieci i młodzieży w języku polskim i angielskim,
• dozorowanie zbiorów znajdujących się na ekspozycji,
• obsługa sklepiku muzealnego, sprzedaż biletów i wydawnictw,
• obsługa kasy fiskalnej (Iksoris) i terminala,
• utrzymywanie czystości w pomieszczeniach wystawowych i muzealnych,
• obsługa: multimediów, urządzeń elektronicznych oraz urządzeń regulujących warunki klimatyczne
na ekspozycji,
• obsługa koncertów oraz innych wydarzeń artystycznych i edukacyjnych,
• pomoc przy pracach związanych z magazynowaniem i konserwacją muzealiów,
• pielęgnacja ogrodu i terenu oddziału,
• drobne prace gospodarcze.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca m.in. na oprowadzanie gości po ekspozycji, prowadzenie wg. scenariusza lekcji muzealnych oraz swobodną komunikację,
• doświadczenie w obsłudze klienta,
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przewodnika, pracownika muzeum, edukatora,
• dyspozycyjność (praca w równoważnym systemie czasu pracy),
• odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie i samodzielność,
• wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat w renomowanej państwowej instytucji kultury,
• atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku),
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK) .

Zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych do 31.03.2023. poprzez formularz: