Stanowisko

Przewodnik-edukator

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4242—4400 PLN brutto

Miasto
Gdynia
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

29.11 15.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika będzie należało m.in.:
1. Oprowadzanie grup oraz osób indywidualnych po Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni – zarówno w jęz. polskim, jak i angielskim
2. Oprowadzanie grup oraz osób indywidualnych po ORP Błyskawica, zarówno w jęz. polskim, jak i angielskim
3. Prowadzenie zajęć edukacyjnych w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni – wg obecnej oferty edukacyjnej
4. Tworzenie autorskich zajęć edukacyjnych.

Wymagania

Niezbędne wymagania względem kandydata:
1. Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
2. Przygotowanie pedagogiczne
3. Biegła znajomość języka angielskiego
4. Szeroka wiedza dotycząca Marynarki Wojennej, jej historii i teraźniejszości
5. Doświadczenie na stanowisku przewodnika – edukatora lub stanowisku o
podobnym zakresie obowiązków oraz doświadczenie w pracy z dziećmi i
dorosłymi
6. Wysoka kultura osobista
7. Umiejętność pracy z osobami ze szczególnymi potrzebami.

Oferujemy

Kandydatowi do pracy oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w siedzibie Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni przy ul. Zawiszy Czarnego 1B
- godziny pracy 8.00-16.00 lub 10.00-18.00, w zależności od godzin otwarcia muzeum
- możliwość rozwoju, uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach o tematyce historycznej, jak i w wizytach studyjnych w innych instytucjach kultury

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
1) CV wraz z oświadczeniem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji
na stanowisko: przewodnik - edukator ogłoszonej w dniu 29.11.2023 r.
prowadzonej przez Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni.
data i podpis (imię i nazwisko) kandydata

2) list motywacyjny.

Dokumenty bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.
Dokumenty przesłane po terminie i bez zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą uwzględnianie w ramach naboru na stanowisko przewodnik - edukator
w Dziale Edukacji i Promocji Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni .

Sposób dostarczenia dokumentów:
Dokumenty prosimy dostarczyć na adres e-mail: rekrutacja@muzeummw.pl

Proces rekrutacji będzie przebiegał w 2 etapach:
1) w pierwszym nastąpi analiza dostarczonych dokumentów,
2) następnym, rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami.

Wybrani Kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w siedzibie Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni przy ul. Zawiszy Czarnego 1B.
Na rozmowę kandydaci będą zapraszani pojedynczo, każdy o innej godzinie.