Stanowisko

Przewodnik/Edukator i Opiekun ekspozycji muzealnej

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

25—60 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

10.10 17.10

Opis stanowiska

Neon Muzeum w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Edukatora/Przewodnika po Muzeum (elastyczny grafik lekcji i oprowadzań) oraz Opiekuna ekspozycji muzealnej na wtorki, czwartki, piątki w godz. 12:00 -18:00. Nasze Muzeum odwiedza duża liczba gości. Szukamy osoby z charakterem, która potrafi oraz lubi pracować z ludźmi.

Wymagania

Zapraszamy TYLKO osoby z doświadczeniem pracy jako Przewodnik/Edukator
▪ Wykształcenie średnie/wyższe lub w trakcie studiów
▪ Prowadzenie lekcji muzealnych
▪ Oprowadzanie po wystawie stałej
▪ Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
▪ Wysoki poziom kultury osobistej
▪ Zdolności interpersonalne, komunikatywność i otwartość
▪ Umiejętność pozytywnego reagowania na sytuacje niestandardowe
▪ Zainteresowanie sztuką
▪ Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

Oferujemy

▪ Umowę zlecenie 25 pln/60 pln za godzinę brutto
▪ Elastyczny grafik
▪ Pracę w pozytywnie zaangażowanym zespole
▪ Możliwość dalszego rozwoju (praca jako przewodnik wycieczek bądź edukator)

Warunki aplikowania

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV na adres:
info@neonmuzeum.org
Czekamy na zgłoszenia do 17 października