Stanowisko

Praktykant/Praktykantka Ośrodka Edukacji

Umowa
staż / praktyki / wolontariat
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

11.03 29.03

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Sztuka

Opis stanowiska

Szukamy praktykantów i praktykantek, których zaprosimy do uczestnictwa w działaniach edukacyjnych, współprowadzenia warsztatów oraz tworzenia własnych scenariuszy zajęć.

Wymagania

Od praktykantów oczekujemy:
– dyspozycyjności i dobrej organizacji pracy,
– zaangażowania i kreatywności,
– chęci do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi,
– zainteresowania historią, sztuką i kulturą Krakowa,
– otwartości i gotowości na zdobywanie nowej wiedzy.
Znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:
– zdobycie praktycznego doświadczenia w obszarze edukacji kulturowej,
– zapoznanie ze specyfiką pracy w instytucji kultury,
– zaświadczenie o zrealizowanej praktyce,
– możliwość zatrudnienia po odbytej praktyce na stanowisku edukatora.

Aplikacje można składać drogą mailową: warsztaty@mck.krakow.pl
Na zgłoszenia – CV opatrzone klauzulą o ochronie danych osobowych, czekamy do 29 marca 2024 r.
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie lub mailowo.