Stanowisko

Praktyka studencka/ Wolontariat w obszarze administracyjnym

Umowa
staż / praktyki / wolontariat
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

09.08 30.09

Słowa kluczowe
  • Administracja

Opis stanowiska

Zamek Królewski na Wawelu - Państwowe Zbiory Sztuki to przede wszystkim magiczne miejsce dbające o jak najlepsze zachowanie wspaniałych eksponatów, których piękno cieszy oko coraz to szerszego grona odwiedzających.

Nie jest jednak tajemnicą, że pozostajemy również ogromnie ciekawą organizacją, wewnątrz której zachodzi szereg procesów specyficznych dla tego rodzaju Instytucji.

Chcemy dać się poznać! Pragniemy podzielić się wielką wiedzą i doświadczeniem, które posiadają nasi Pracownicy.

Jeśli chciałbyś/abyś zobaczyć jak od kuchni funkcjonuje Zamkowa Kancelaria. Nauczyć się archiwizacji dokumentów, oraz przekonać się z czym w praktyce wiąże się praca administracyjna w Instytucji takiej jak nasza, napisz do nas!

Być może chciałbyś/abyś odbyć u nas swoje studenckie praktyki lub zostać naszym Wolontariuszem, jeśli tak koniecznie musisz się do nas zgłosić!

Wymagania

- umiejętności organizacyjne
- chęć do nauki
- naturalne zamiłowanie do porządku oraz dokładność

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia w wyjątkowym miejscu
- naukę od doświadczonych pracowników
- referencje po zakończeniu współpracy

Napisz kilka słów o sobie, o swoich zainteresowaniach oraz o tym czego chciałbyś się nauczyć i wyślij na adres: katarzyna.sordyl@wawelzamek.pl