Stanowisko

Praktyka – Kadry

Umowa
staż / praktyki
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

30.09 31.10

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry
  • Księgowość

Opis stanowiska

naliczanie wynagrodzeń i zasiłków; sporządzanie list wypłat i przelewów;
przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych, rozliczeniowych i korekt do ZUS; sporządzanie deklaracji do US, GUS, PFRON; sporządzanie raportów, analiz i wymaganej sprawozdawczości; prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy; prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy; obsługa dokumentacji związanej z zawieraniem umów cywilno-prawnych i ich rozliczanie.

Wymagania

student (lub absolwent) ostatnich lat kierunków administracja, zarządzanie i pokrewnych.

Oferujemy

Praktykant będzie miał możliwość poznania praktycznej strony wyuczanego na studiach zawodu w realiach miejskiej jednostki samorządowej w dziale Kadr. Z pewnością poprawi swoją organizację czasu pracy, pozna kwestie prawne i merytoryczne oraz skonfrontuje wyobrażenia z rzeczywistością.

Warunki aplikowania

Prosimy o wysyłanie cv na adres kfk@krakowskieforum.pl