Stanowisko

PRACOWNIK TECHNICZNY – MONTAŻYSTA DEKORACJI TEATRALNYCH

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
zawodowe
Czas trwania oferty

06.12 28.02

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

Obowiązki:

Obsługa techniczna prób oraz wydarzeń artystycznych organizowanych przez pracodawcę, wg. ściśle ustalonej scenografii, w tym:
• obsługa eksploatacyjna sceny podczas prób i spektakli,
• obsługa eksploatacyjna sal prób,
• montaż, demontaż, magazynowanie oraz zabezpieczanie przed
uszkodzeniem dekoracji,
• przygotowywanie, dostarczanie i konserwacja rekwizytów,
• transport ręczny i mechaniczny, załadunek i rozładunek dekoracji,
rekwizytów, kostiumów oraz sprzętu scenicznego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• umiejętności samodzielnego korzystania z urządzeń mechanicznych
(wiertarka, szlifierka itp.),
• umiejętności pracy w zespole,
• doświadczenia w obsłudze wydarzeń artystycznych,
• gotowości do pracy w różnych godzinach, w tym w sobotę
i w niedzielę,
• bardzo dobrej organizacji pracy,
• umiejętności obsługi komputera.

Dodatkowym atutem będzie:

• doświadczenie rekwizytorskie
• posiadanie prawa jazdy kat. C

Oferujemy

U nas możesz liczyć na:

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju;
• przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem Montażysta na adres rekrutacja@operakameralna.pl
W aplikacji prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Warszawską Operę Kameralną na potrzeby procesu rekrutacji.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.