Stanowisko

Pracownik/Pracowniczka działu produkcji wystaw

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4700—4700 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

14.02 04.03

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka

Opis stanowiska

Współpraca merytoryczna i producencka z kuratorami, artystami i projektantami wystaw przy produkcji, realizacji i promocji wystaw oraz innych projektów artystycznych.

Wymagania

- znajomość języka angielskiego;
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność, dokładność;
- komunikatywność, rzeczowość, cierpliwość, umiejętność obsługi komputera (Word, Excel), umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych;
- mile widziana wiedza z zakresu sztuki współczesnej i środowiska artystycznego.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat;
- wynagrodzenie brutto 4700 zł;
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
- pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, zapomogi, pożyczki mieszkaniowe, korzystna oferta dodatkowej opieki medycznej;
- pracę w przyjaznej atmosferze w instytucji kultury.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki, prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@zacheta.art.pl. W tytule e-maila prosimy wpisać słowo "Rekrutacja na stanowisko Pracownik/Pracowniczka działu produkcji wystaw". Do CV prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.
Zgłoszenia przyjmujemy od 14.02.2022 do 04.03.2022.