Stanowisko

PRACOWNIK PRACOWNI OPRAWY

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

22.12 11.01

Słowa kluczowe
  • Fotografia
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

• produkcja ram, opraw fotografii i skrzyń transportowych w oparciu o półprodukty;
• przygotowanie prac do ekspozycji i/lub transportu;
• obsługa sprzętów mechanicznych (piła, dwupiła, szlifierka, itp.);
• samodzielne oraz zespołowe realizowanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją;
• udział w przygotowywaniu realizacji zamówień (w tym analiza zapotrzebowania materiałów czy planowanie zakupów);
• analiza procesu produkcji pod kątem ekonomii zużycia materiałów;
• opracowanie dokumentów związanych z produkcją (Zamówienia);
• współpraca z innymi działami Fundacji w celu efektywnego realizowania Zamówień.

Wymagania

• wysoka sprawność manualna i staranność;
• umiejętność obsługi elektronarzędzi;
• odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
• samodzielność w wykonywaniu zadań, dbałość o detale;
• umiejętność nieszablonowego rozwiązywania kwestii najróżniejszych
• umiejętność pracy w Zespole;
• kreatywność i zapał do działania;
• chęć efektywnego rozwiązywania problemów;
• mile widziane prawo jazdy kat. B;
• mile widziana znajomość programów służących do inwentaryzacji i obsługi zamówień;
• poczucie humoru będzie ogromnym atutem

Oferujemy

• pełną inspiracji pracę w instytucji realizującej nieszablonowe zamówienia, w świetnym, kameralnym Zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• przyjazne środowisko pracy,
• emocjonujące wyzwania!

Zainteresowanych prosimy o złożenie ofert zawierających CV oraz kilka słów o swoich dotychczasowych doświadczeniach i krótką odpowiedzią na pytanie „Dlaczego Lablab?” w terminie do 11 stycznia 2021 r.

Oferty prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: biuro@lablab.pl, wiadomości tytułując: „CV – Pracownia oprawy”. Skontaktujemy się z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji Kandydatami z prośbą o spotkanie na żywo (z zachowaniem reżimu sanitarnego) lub on-line.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji realizowanego przez Fundację Lablab w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Lub Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacji i w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych realizowanych przez Fundację Lablab w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Informujemy, że Administratorem danych jest Fundacja Lablab, ul. Felicjanek 19/9 9, 31-103 Kraków. Podane dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.