Stanowisko

Pracownik Obsługi w Dziale Obsługi Publiczności

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

20.10 27.10

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

1. Obsługa osób zwiedzających muzeum: sprawdzanie biletów, zachęcanie do zwiedzania, dozór ekspozycji;
2. Udział w organizacji wydarzeń kulturalnych i komercyjnych;
3. Utrzymanie czystości w miejscu pracy;
4. Udzielanie informacji turystycznej;

Wymagania

1. Język angielski w stopniu komunikatywnym;
2. Łatwość nawiązywania kontaktów i bezkonfliktowość (praca w zespole);
3. Odpowiedzialność.
Mile widziane:
1. Ukończone studia humanistyczne i zamiłowanie do sztuki;
2. Doświadczenie w pracy w muzeum;
3. Inne języki obce.

Oferujemy

1. pracę na umowę zlecenie
2. możliwość doskonalenia umiejętności
3. pracę w niezwykłych obiektach w bardzo prestiżowym miejscu

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
1. list motywacyjny,
2. curriculum vitae.
Ponadto oferta powinna być opatrzona klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie (ul. Agrykola 1, 00-460 Warszawa) - na potrzeby przeprowadzenia procedury wyboru ofert".
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert na adres mailowy: malgorzata.wieczorek@lazienki-krolewskie.pl lub pocztą na adres: ul. Agrykola 1, 00-446 Warszawa z dopiskiem w tytule "Nabór do Działu Obsługi Publiczności"