Stanowisko

Pracownik Muzeum Witrażu

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

13.03 31.03

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

Przewodnik / asystent w pracowni witraży

Wymagania

Pracownia i Muzeum Witrażu poszukuje pracownika do: oprowadzania turystów, obsługi muzealnej recepcji, sprzedaży biletów, pomocy w pracowni witraży i innych zadań.
Konieczne: doskonała znajomość języka francuskiego, komunikatywna znajomość języka angielskiego, umiejętność ciekawego opowiadania.
Ponadto niezbędne: zdolności manualne, zamiłowanie do sztuki, elokwencja i entuzjazm.
Zapraszamy w szczególności absolwentów lub studentów ostatniego roku: historii sztuki, zarządzania w kulturze, ASP lub pokrewnych kierunków (możliwość elastycznego czasu pracy).

Oferujemy

- Gruntowne przeszkolenie i możliwość ciekawego rozwoju
w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury, niezwykle wysoko ocenianej przez turystów z całego świata.

- Pracę w młodym, super-sympatycznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na podany adres e-mail. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na zgłoszenia spełniające wyżej opisane kryteria.

info@muzeumwitrazu.pl