Stanowisko

Pracownik merytoryczny

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3600—4600 PLN brutto

Miasto
Myślenice
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.09 16.10

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

• Gromadzenie, katalogowania i opracowywanie naukowe zbiorów muzeum
• Prowadzenie lekcji muzealnych
• Pomoc w opracowywaniu wystaw czasowych
• Oprowadzanie zwiedzających

Wymagania

• Wykształcenie wyższe z zakresu historii
• Specjalizacja w historii nowożytnej lub XX wieku
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Kreatywność
• Pasja do wykonywanego zawodu
• Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Zainteresowania naukowe
• Publikacje naukowe lub popularnonaukowe
• Lekkie pióro i dobra znajomość języka polskiego
• Znajomość historii Myślenic
• Specjalizacja pedagogiczna lub muzealna
• Zamiłowanie do rekonstrukcji historycznej

Oferujemy

• Pracę w kreatywnym zespole miłośników historii
• Uczestnictwo w ciekawych projektach kulturowych, także w obszarze rekonstrukcji historycznej
• Konkurencyjne wynagrodzenie w obszarze kultury
• Możliwość kontynuowania pracy naukowej

CV oraz list motywacyjny proszę przysyłać na adres mailowy muzeum: mnm.sekretariat@gmail.com