Stanowisko

Pracownik merytoryczny w muzeum

Umowa
Miasto
Myślenice
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

24.03 18.04

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

• Gromadzenie, katalogowania i opracowywanie naukowe zbiorów muzeum
• Prowadzenie lekcji muzealnych
• Pomoc w opracowywaniu wystaw
• Oprowadzanie zwiedzających

Wymagania

• Wykształcenie wyższe z zakresu historii
• Specjalizacja w historii nowożytnej lub XX wieku
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Kreatywność
• Pasja do wykonywanego zawodu
• Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Rozpoczęte studia doktoranckie
• Publikacje naukowe lub popularnonaukowe
• Lekkie pióro i dobra znajomość języka polskiego
• Znajomość historii Myślenic
• Specjalizacja pedagogiczna lub muzealna
• Zamiłowanie do rekonstrukcji historycznej

Oferujemy

• Pracę w kreatywnym zespole miłośników historii
• Uczestnictwo w ciekawych projektach kulturowych, także w obszarze rekonstrukcji historycznej
• Konkurencyjne wynagrodzenie w obszarze kultury
• Możliwość kontynuowania pracy naukowej

Aplikację w postaci CV oraz listu motywacyjnego, w którym przekonasz pracodawcę, że praca w muzeum to twoja pasja, prosimy przesyłać na maila: mnm.sekretariat@gmail.com, bądź osobiście w sekretariacie muzeum w terminie 24.03-18.04.2021 r. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Niepodległości w Myślenicach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2018 roku, poz. 1000 ze zm.)."
Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.