Stanowisko

Pracownik Galerii Sztuki

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

20.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Grafika
  • Marketing
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Wymagania

- wykształcenie wyższe (historia sztuki, kulturoznawstwo lub kierunki pokrewne),
- dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych mile widziana,
- biegła obsługa komputera (pakiet MS-Office, Adobe PhotoShop, inne programy graficzne mile widziane),
- znajomość i obsługa web w oparciu o Wordpress
- wiedza z zakresu historii sztuki współczesnej, zainteresowanie rynkiem sztuki,
- doświadczenie w obsłudze klienta oraz pracy w galerii sztuki lub innej instytucji kultury
- zdolność redagowania tekstów,
- wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży mile widziana,
- odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycie nowego doświadczenia zawodowego,
- uczestnictwo w ciekawych projektach i możliwość poznania ciekawych ludzi ze świata sztuki,
- planowane zatrudnienie - od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres pracagaleriaplaton@gmail.com wraz z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Wszelkie pytania proszę kierować pod adres: pracagaleriaplaton@gmail.com