Stanowisko

Pracownik Galerii Sztuki

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Wynagrodzenie

od 3500 PLN brutto

Miasto
Gdańsk
Województwo
Pomorskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

21.04 15.05

Słowa kluczowe
  • Fotografia
  • Grafika
  • Marketing
  • Muzeum
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Galeria Sztuki Glaza Expo Design to miejsce o ponadczasowym charakterze i
ugruntowanej pozycji na polskim rynku sztuki. Od 33 lat zajmujemy się promocją oraz
sprzedażą sztuki współczesnej. Obecnie, poszukujemy osoby, która wesprze nasze
działania.
Idealny kandydat/kandydatka to osoba orientująca się w temacie sztuki współczesnej
oraz rynku sztuki, posiadająca umiejętność stosowania narzędzi marketingu online
(Facebook, Instagram). Posiadająca znajomość zasad SEO i SEM oraz narzędzia
, komunikatywna z pozytywnym usposobieniem.

Do Twoich zadań należeć będą:
 kontakt z klientami, sprzedaż i ekspozycja dzieł sztuki
 Udział w organizacji i realizacji wystaw i wernisaży
 prowadzenie mediów społecznościowych galerii,
 tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby komunikacji online,
 uzupełnianie treści na stronie internetowej,
 dbałość o wizerunek firmy

Wymagania

mile widziane wykształcenie z zakresu kierunków historia sztuki/kulturoznawstwo/zarządzanie instytucjami artystycznymi
Wiedza o sztuce współczesnej i dawnej
Lekkie pióro
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Praca w rodzinnej firmie w przyjaznej atmosferze
Elastyczny grafik i godziny pracy
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
możliwość rozwoju osobistego
udział w nietuzinkowych wydarzeniach i projektach artystycznych

CV prosimy wysyłać na adres galeria@glazadesign.pl Dodatkowo zamiast listu motywacyjnego, poprosimy o wybranie i opisanie jednego z obrazów dostępnych na www.glazadesign.pl (tekst do 800 znaków).