Stanowisko

PRACOWNIK FUNDACJI

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4500—4500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

20.03 20.04

Słowa kluczowe
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Prowadzenie bieżącej obsługi Fundacji Książąt Lubomirskich oraz spraw związanych z jej działalnością oraz obowiązki zlecone przez Prezesa Fundacji, Opracowywanie oraz prowadzenie działań związanych z realizacją celów Fundacji, Monitoring rynku pod kątem pozyskania nowych partnerów oraz odbiorców usług Fundacji Książąt Lubomirskich, Współpraca oraz wsparcie działów Grupy Landeskrone w zakresie zadań powiązanych z działalnością Fundacji Książąt Lubomirskich

Wymagania

• Umiejętność określania priorytetów
• Samodzielność w działaniu i organizacji pracy własnej
• Umiejętność pracy w grupie
• Jasna komunikacja ze współpracownikami
• Obsługa programów biurowych
• Znajomość obsługi Social Mediów – Facebook, Instagram, YouTube

Oferujemy

• Narzędzia do pracy, laptop i telefon
• Ciekawe wyzwania, obcowanie ze sztuką, udział w wystawach i wydarzeniach kulturalnych
• Pracę w zgranym zespole

przesłanie CV droga mailową na adres m.onitzch@landeskrone.eu lub a.torosiewicz@landeskrone.eu