PRACOWNIK DEPARTAMENTU SPRZEDAŻY DOMU AUKCYJNEGO DESA UNICUM

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

06.04 30.04

Słowa kluczowe
  • Sztuka

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała:
Kontakty z klientami,
Sprzedaż dzieł sztuki,
Udzielanie informacji o ofercie, aranżowanie i dozór ekspozycji.

Wymagania

Oczekujemy:
Wykształcenie kierunkowe (historia sztuki i pokrewne),
Znajomość zasad handlu dobrami ekskluzywnymi,
Samodzielność w działaniu, łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne,
Dyspozycyjność,
Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy,
Możliwość rozwoju osobistego,
Przyjazną atmosferę pracy,
Stabilne zatrudnienie.

Warunki aplikowania

Prosimy o przysłanie aplikacji na adres: m.basaj@desa.pl.
Prosimy o dodanie klauzuli RODO w poniższym brzmieniu:
„Zgodnie z art. 6 ust 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych.”
CV bez klauzuli nie będą rozpatrywane