Stanowisko

Pracownik/-czka galerii

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

10.03 24.03

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Grafika
  • Marketing
  • Muzeum
  • Nowe media
  • PR
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Van Rij Gallery poszukuje pracownika/-czki do pracy w krakowskim oddziale galerii.
Główne obowiązki to spotkania z klientami, współpraca z artystami
przy organizacji wystaw, opracowywanie ofert, prowadzenie strony internetowej i mediów społecznościowych galerii, opracowywanie krótkich tekstów z zakresu sztuki współczesnej, sprzedaż prac z oferty galerii w tym ćmielowskich figurek porcelanowych, udział w organizacji wystaw oraz targów sztuki w Polsce i zagranicą.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży dzieł sztuki lub dóbr luksusowych
- dobra znajomość jezyka angielskiego
- znajomość zagadnień sztuki współczesnej
- wysoka komunikatywność i kultura
- umiejętności z zakresu PR oraz zarządzania kulturą/projektami mile widziane

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się galerii
- stabilne zatrudnienie z możliwościami rozwoju i wyjazdów zagranicznych
- pracę przy projektach wystawowych

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres kr@galria-rij.com