Stanowisko

Pracownik biurowy

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

5000—5500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie
Czas trwania oferty

23.03 30.04

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum

Opis stanowiska

• kontrola i archiwizacja korespondencji
• koordynacja i nadzór nad płatnością faktur
• współpraca z działem finansowo-księgowym w zakresie obiegu dokumentów
• kompletacja i archiwizacja dokumentacji projektowej dotyczącej inwestycji
• kontrola rozliczeń umów związanych z inwestycją
• wnioski zakupowe na potrzeby biura
• współpraca w zakresie przygotowania raportów i sprawozdań finansowych z realizacji inwestycji (miesięczne, kwartalne, roczne)
• redagowanie pism wychodzących

Wymagania

Znajomość programów Excel i Word

Oferujemy

- przyjazne środowisko pracy
- możliwość rozwoju zawodowego

Warunki aplikowania

Aplikacje należy przesłać na adres: rekrutacja@muzeumwp.pl