Stanowisko

Pracownik biurowy

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Krokowa
Województwo
Pomorskie
Czas trwania oferty

23.03 09.04

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Sztuka

Opis stanowiska

– przygotowanie dokumentów do księgowości
– koordynacja obiegu dokumentów
– obsługa korespondencji
– redagowanie pism urzędowych
– inne prace administracyjno-biurowe zlecone przez przełożonego

Wymagania

– bardzo dobra organizacja czasu
– dobra znajomość pakietu MS Office, G-Suite (gmail, kalendarz, dysk google)
– sprawa obsługa aplikacji z poziomu laptopa i telefonu
– znajomość urządzeń biurowych
– umiejętności interpersonalne
– mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy

Forma zatrudnienia:
– stacjonarna praca na rzecz NGO

Warunki aplikowania

Informacje o rekrutacji:
– w celu zgłoszenia prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@fundacjasedlaka.pl
– termin rekrutacji: 23.03 – 09.04.21
– pytania prosimy kierować na adres mailowy: biuro@fundacjasedlaka.pl oraz pod numerem telefonu: 793 021 216
Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli i informacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych w związku z udziałem w rekrutacji do Fundacji imienia Księdza Profesora Włodzimierza Sedlaka, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych RODO)”.