Pracownik administracyjno-biurowy z obsługą turysty w muzeum

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Katowice
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

05.08 25.08

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

•Obsługa administracyjna biura
Prowadzenie niezbędnej dokumentacji, raportów, rozliczeń
•Przygotowywanie i składanie wniosków o dofinansowania projektów
•Wsparcie współpracowników muzeum
•Obsługa turystów w zakresie merytorycznym i informacyjnym dotyczącym działalności muzeum
•Promocja i informacja nt. realizowanych przedsięwzięć muzeum
•Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
•Sprzedaż biletów i pamiątek
•Pomoc przy organizacji i realizacji imprez, konferencji i wszelkich wydarzeń realizowanych w muzeum
•Utrzymanie porządku na terenie obiektu

Wymagania

Wykształcenie średniego/ wyższego, w trakcie studiów
Wysokiej kultury osobistej
Dobrych umiejętności komunikacyjnych
Dobrej organizacji pracy własnej
Bardzo dobrej współpracy w zespole
Znajomości pakietu MS Office
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Oferujemy

•Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie/o pracę
•Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania
•Prace w miłym zespole w ogólnopolskiej organizacji pozarządowej

Warunki aplikowania

Aplikacje można składać za pośrednictwem e-mailem na adres:
maciej.madry@muzeatechniki.pl

z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska z siedzibą we Wrocławiu (50-123) przy ul. Oławskiej, wpisana do KRS pod numerem 0000289386, posiadającą NIP 8943053994 oraz REGON 022446428, moich danych osobowych na potrzeby toczącego się na dzień wyrażenia zgody procesu rekrutacji prowadzonego przez ww. Fundację.