Stanowisko

oświetleniowiec – elektryk

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

03.09 05.10

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

zakres obowiązków:
a) obsługa oświetlenia podczas prób, koncertów, spektakli i innych wydarzeń artystycznych
b) montaż i demontaż urządzeń oświetleniowych;
c) odpowiedzialność za powierzony sprzęt, w tym utrzymanie sprzętu elektryczno-oświetleniowego w należytym stanie technicznym i gotowości eksploatacyjnej;
d) konserwacja urządzeń elektrycznych;
e) obsługa i konserwacja rozdzielni niskiego napięcia;
f) drobne naprawy urządzeń elektrycznych.
g)obsługa multimediów

Wymagania

wymagania:
a) wykształcenie średnie kierunkowe;
b) uprawnienia SEP do 1 kV;
c) dyspozycyjność;
d) dobra organizacja pracy i terminowość;
e) umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
wymagania dodatkowe:
a) znajomość systemów oświetleniowych i urządzeń oświetlenia sceny;
b) mile widziane doświadczenie przy obsłudze scenotechnicznej wydarzeń;

Oferujemy

a) umowę o pracę;
b) możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach;
c) pracę w kreatywnym i dynamicznym środowisku.

CV, należy wysłać na adres sekretariat@nowy.pl termin składania ofert do 5.10.2021
Wymagane dokumenty:

1) CV zawierające informacje o wykształceniu, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, dane kontaktowe;
2) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV lub innych załączonych dokumentach.
Jeżeli chcą wziąć Państwo udział w niniejszej rekrutacji, prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Teatr Nowy im. K. Dejmka moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzonej rekrutacji”
Jeżeli chcą, aby Państwa CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Teatr Nowy im. K.Dejmka, proszę umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Teatr Nowy im. K.Dejmka moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę”.
Jeżeli w dokumentach aplikacyjnych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO Państwa CV zostanie usunięte.