Praktyka / Osoba od spraw administracji i promocji w GOK w Gródkowie.

Profil Działalności

Adres

Gródków, ul. Zwycięstwa 2 42-575 Strzyżowice

Województwo
Śląskie
Słowa kluczowe
  • Marketing
Termin Praktyk
01.03.2021 - 30.06.2021
Długość Praktyk
160 godzin
Tryb

praktyki również w weekendy

Dni robocze

dni w tygodniu

Zakres Obowiązków

1. Bieżące działania wizerunkowe:
-obsługa konta na portalu społecznościowym: pisanie postów i zbieranie do nich materiałów
-pisanie artykułów na stronę GOK i zbieranie do nich materiałów ( informacji, zdjęć)
-przygotowywanie materiałów fotograficznych i graficznych na stronę

2. Promowanie oferty zajęć poprzez:

-przygotowywanie newsletterów
-opracowanie bazy kontaktów

3. Budowanie partnerstw:

-przygotowanie bazy potencjalnych partnerów dla GOKu

Cel Praktyk

Oferujemy:
-praktykę w obszarze: przygotowania i redagowania krótkich i długich tekstów informacyjnych i promocyjnych
-poznanie "od podszewki" organizacji pracy w instytucji kultury
-naukę działań promocyjnych w zakresie budowania marki w internecie
-możliwość uczestnictwa w warsztatach i zajęciach oferowanych przez GOK na zasadach bezpłatnej wymiany świadczeń
-kontakt z pracownikami, którzy mogą przekazać swoją wiedzę w danym temacie
-zaświadczenie o odbyciu stażu
-ubezpieczenie

Preferowane kierunki studiów

brak

Dodatkowe wymagania

-świadoma decyzja o chęci realizacji stażu w zgodzie z wymienionym zakresem obowiązków

Uwagi

prosimy korzystać z formularza NCK oraz wysłać kopię zgłoszenia na adres: promocja@gok.psary.pl

Link do strony zawierającej dodatkowe informacje: gok.psary.pl

Możesz aplikować na 3 oferty w ramach praktykuj w kulturze.