Osoba ds. obsługi publiczności w Galerii Międzynarodowego Centrum Kultury

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

12.03 20.03

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będą należeć:
• sprawna, profesjonalna obsługa zwiedzających,
• sprzedaż biletów wstępu, wydawnictw i gadżetów,
• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
• wsparcie w koordynowaniu zespołu obsługi publiczności i ekspozycji MCK,
• obsługa sprzętów multimedialnych podczas wystaw MCK,
• udzielanie zwiedzającym podstawowych informacji na temat oferty MCK (wystaw, publikacji i innych wydarzeń ),
• pomoc przy organizacji wybranych wydarzeń MCK (wernisaże, finisaże i in.),

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać następujące umiejętności i cechy:
• wykształcenie co najmniej średnie (mile widziany status studenta),
• znajomość j. angielskiego co najmniej na poziomie A2,
• umiejętność pracy w zespole,
• wysoka kultura osobista,
• punktualność,
• samodzielność.

Dodatkowym atutem będą:
• znajomość obsługi kasy fiskalnej i zasad rozliczeń finansowych,
• znajomość innego języka obcego niż j. angielski,
• doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
• znajomość przepisów związanych z ewidencjonowaniem i rozliczaniem sprzedaży.

Oferujemy

Oferujemy:
• wynagrodzenie: 32 zł brutto/godzinę,
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
• zniżki na publikacje MCK,
• możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, dostęp do literatury itp.),
• pracę w prestiżowej lokalizacji w centrum Krakowa,
• ciekawą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury.

Warunki aplikowania

Jak aplikować:
• CV należy przesłać na adres: rekrutacja@mck.krakow.pl do 22 marca 2024 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Obsługa klienta w Galerii MCK”.
• Do CV prosimy dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Międzynarodowe Centrum Kultury z siedzibą w Krakowie, Rynek Główny 25, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
• Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.