Stanowisko

Organizator kulturalno – edukacyjny

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.01 28.02

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika
  • IT
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Spółdzielnia Mieszkaniowa WOLA w Warszawie
Ośrodek Kultury i Edukacji SM WOLA
zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy pracownika na stanowisku: Organizator kulturalno-edukacyjny

- Prowadzenie zajęć informatycznych dla dzieci i dorosłych w tym seniorów oraz robotyki dla dzieci.
- Prowadzenie zajęć autorskich oraz zajęć interdyscyplinarnych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych
- Opracowywanie oraz koordynowanie i prowadzenie różnorodnych zajęć, warsztatów, konkursów, gier terenowych, zajęć manualnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym seniorów, z zakresu kultury i edukacji
- Koordynowanie pracą dziecięcej redakcji OKiE (www oraz media społecznościowe)
- Współpraca przy prowadzeniu profilu OKiE na Facebooku oraz Instagramie
- Współpraca przy opracowywaniu plakatów, materiałów promocyjnych na Facebooku oraz Instagramie, stronie WWW i prezentacji multimedialnych
- Opracowywanie planów zajęć oraz repertuaru na dany okres,
- Przyjmowanie zapisów i opłat za zajęcia prowadzone przez ośrodek
- Obsługa zajęć i prowadzenie list opłat,
- Realizacja zadań wynikających z organizacji imprez i akcji prowadzonych przez ośrodek

Praca w systemie zmianowym w wymiarze pełnego etatu.
Możliwość pracy w soboty i niedziele w przypadku organizowania imprez.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Preferowane wykształcenie co najmniej wyższe
• Mile widziane wykształcenie pedagogiczne oraz informatyczne, grafika, programowanie
• Umiejętności zarządzania czasem,
• Samodzielności i inicjatywy przy rozwiązywaniu problemów.
• Dokładności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
• Sumienności w realizacji obowiązków,
• Wysokiej kultury osobistej,
• Dobrej znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pracę w prężnej i stabilnej firmie,
• Miłą i przyjazną atmosferę,
• Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o przesłanie CV zawierające klauzulę RODO, na adres kadry@smwola.com.pl wraz z oczekiwaniami finansowymi. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.