Stanowisko

OPIEKUN/KA EKSPOZYCJI

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3500—3700 PLN brutto

Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

17.11 30.11

Słowa kluczowe
  • Muzeum

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
● pełnienie funkcji asystenta/ki publiczności, w tym udzielanie zwiedzającym informacji na temat wystaw i wydarzeń towarzyszących organizowanych przez
BWA Wrocław;
● opieka nad ekspozycją we wskazanej galerii, monitorowanie stanu prezentowanych prac, zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości;
● włączanie i wyłączanie ekspozycji;
● wydawanie biletów wstępu i sprzedaż produktów oferowanych przez BWA
Wrocław;
● prowadzenie statystyk frekwencyjnych;
● wsparcie wydarzeń towarzyszących i pomoc przy organizacji wernisaży.

Wymagania

Oczekujemy:
● dyspozycyjności – galerie BWA Wrocław czynne są od wtorku do niedzieli,
możliwa jest praca w dni świąteczne i tzw. długie weekendy;
● zainteresowania sztuką (wykształcenie kierunkowe będzie mile widziane);
● znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
● umiejętności pracy w zespole;
● dobrej organizacji pracy;
● komunikatywności i wysokich umiejętności interpersonalnych;
● obowiązkowości i punktualności;
● umiejętności samodzielnego radzenia sobie z zadaniami i wyzwaniami;
● doświadczenia pracy w instytucji kultury (mile widziane).

Oferujemy

Proponujemy:
● pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę;
● stabilne warunki zatrudnienia;
● pracę w pełnym pasji, twórczym zespole;
● rozwój w obszarze sztuki współczesnej, nie tylko w zakresie sztuk wizualnych,
ale i innych zjawisk oraz zagadnień jej towarzyszących, stanowiących priorytety
w programie BWA Wrocław;
● możliwość pracy przy projektach międzynarodowych;
● dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
● opiekę medyczną (pakiet Zdrowie Medicover);
● pakiet sportowy (Medicover);
● wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z innymi dokumentami, np. rekomendacjami z
poprzednich miejsc pracy, na adres mailowy: kadry@bwa.wroc.pl w terminie do
30.11.2022 r. z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BWA Wrocław Galerie
Sztuki Współczesnej dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.
1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.