Stanowisko

opiekun ekspozycji w Muzeum Kinematografii w Łodzi

Umowa
Miasto
Łódź
Województwo
Łódzkie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

23.12 05.01

Słowa kluczowe
  • Film
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Obowiązki na stanowisku opiekuna ekspozycji:

-udzielanie zwiedzającym podstawowych informacji o dozorowanej ekspozycji oraz innych wystawach, wydarzeniach i działaniach kulturalnych,
-kontrola biletu wstępu uprawniającego do wejścia na ekspozycję,
-nadzór nad bezpieczeństwem eksponowanych zbiorów,
-codzienna kontrola stanu zachowania eksponatów,
-pomoc porządkowa i techniczna podczas prac przygotowawczych i montażowych (demontażowych) wystaw,
-obsługa wernisaży i innych imprez odbywających się w muzeum,
-obsługa szatni,
-obsługa kasy fiskalnej.

Wymagania

Wymagania niezbędne:
-wykształcenie średnie,
-umiejętność pracy w zespole
-odpowiedzialność, operatywność, rzetelność, solidność, uczciwość, punktualność,
dyspozycyjność

Oferujemy

Pracę w kreatywnym zespole w rozwijającej się instytucji kultury.

Kandydaci składają osobiście w sekretariacie Muzeum Kinematografii w Łodzi czynnym codziennie w godz. 8.00–16.00 lub na adres: muzeum@kinomuzeum.pl lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej dokumenty z dopiskiem na kopercie Nabór na stanowisko – Opiekun ekspozycji.
Osoba ubiegająca się o zatrudnienie proszona jest o podanie danych osobowych obejmujących:
-identyfikacyjne (imię, nazwisko, data urodzenia);
-kontaktowe (adres zamieszkania) oraz
o wykształceniu, umiejętnościach, doświadczeniu zawodowym (ukończonych szkołach oraz studiach, przebytych szkoleniach i kursach, poprzednich pracodawcach, zajmowanych stanowiskach oraz obowiązkach zawodowych oraz o dopisanie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich wrażliwych danych osobowych zawartych w CV na potrzeby procesu rekrutacji „Opiekun ekspozycji” organizowanego przez Muzeum Kinematografii w Łodzi pl. Zwycięstwa 1, 90-312 Łódź”.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Termin składania dokumentów aplikacyjnych: do dnia 5 stycznia 2022 roku do godz.16.00.
Dokumenty aplikacje, które wpłyną po upływie wskazanego terminu lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.
Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo odwołania lub przedłużenia procedury naboru w każdym terminie.
Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo niewybrania żadnego z kandydatów.
Na wniosek niezakwalifikowanego kandydata dokumenty mogą zostać zwrócone w terminie uzgodnionym telefonicznie lub e-mailem.
Jeśli wyraża Pani/ Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji, proszę o dostarczenie zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Muzeum Kinematografii w Łodzi,
pl. Zwycięstwa 1, 90-312 Łódź