Stanowisko

Opiekun ekspozycji na Zamku Królewskim na Wawelu

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

27.09 10.10

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ:
-opieką nad ekspozycjami na wzgórzu wawelskim
-udzielaniem informacji zwiedzającym
- utrzymywaniem porządku na ekspozycji, która będzie pod Twoją opieką

Wymagania

-wykształcenie min. średnie
-dyspozycyjność do pracy również w weekendy
-odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie i samodzielność
-wysoka kultura osobista i rozwinięte umiejętności interpersonalne
-umiejętność pracy w zespole
-minimum komunikatywny poziom języka angielskiego
-mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

pracę w niezwykłym miejscu
zatrudnienie na umowę o pracę
pracę we wszystkie dni tygodnia, zgodnie z ustalonym grafikiem
możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych

Aplikowanie jest możliwe za pomocą formularza dostępnego w linku.