Stanowisko

Opiekun ekspozycji muzealnej

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

od 20 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

11.08 22.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Sztuka

Opis stanowiska

Neon Muzeum w Warszawie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Opiekuna ekspozycji muzealnej.

Celem Muzeum Neonów jest dokumentacja oraz ochrona powojennych reklam świetnych. Staramy się wysyłać pozytywny przekaz i budować świadomość na temat fascynującego fragmentu historii polskiej sztuki.

Nasze Muzeum codziennie odwiedza duża liczba gości. Szukamy osoby z charakterem, która potrafi oraz lubi pracować z ludźmi.
Atutem będzie też dyspozycyjność oraz wszelkie aktywności potwierdzające samodzielność i dobrą organizację pracy.

Zakres obowiązków:
▪ Reprezentacja instytucji
▪ Opieka nad ekspozycją
▪ Udzielanie informacji publiczności na temat wystawy oraz działalności Muzeum
▪ Obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż biletów i wydawnictw
▪ Obowiązki związane z utrzymaniem porządku w Muzeum
Wymagania:
▪ Wykształcenie średnie/wyższe lub w trakcie studiów
▪ Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
▪ Wysoki poziom kultury osobistej
▪ Zdolności interpersonalne, komunikatywność i otwartość
▪ Umiejętność pozytywnego reagowania na sytuacje niestandardowe
▪ Zainteresowanie sztuką
▪ Mile widziane doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

Oferujemy:
▪ Umowę zlecenie, na start 20 pln za godzinę brutto
▪ Elastyczny grafik
▪ Pracę w pozytywnie zaangażowanym zespole
▪ Możliwość dalszego rozwoju (praca jako przewodnik wycieczek bądź edukator)

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV na adres:

info@neonmuzeum.org

Czekamy na zgłoszenia do 01.09.2019
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.