Operator urządzeń elektrycznych, oświetleniowych, multimediów

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Nowy Targ
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

07.10 20.10

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

- Bieżąca konserwacja i przegląd stanu technicznego instalacji i urządzeń elektrycznych oraz oświetlenia w budynkach Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu;
- Naprawa i usunięcie wszelkich usterek zagrażających zdrowiu i życiu pracowników i innych osób;
- Obsługa oświetlenia podczas prób, koncertów, spektakli i innych wydarzeń artystycznych;
- Montaż i demontaż urządzeń oświetleniowych;
- Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, w tym utrzymanie sprzętu elektryczno-oświetleniowego w należytym stanie technicznym i gotowości eksploatacyjnej;
- Obsługa i konserwacja rozdzielni niskiego napięcia;
- Drobne naprawy urządzeń elektrycznych;
- Obsługa multimediów.

Wymagania

- Wykształcenie średnie kierunkowe;
- Dyspozycyjność;
- Uprawnienia SEP do 1 kV;
- Znajomość systemów oświetleniowych i urządzeń oświetlenia sceny;
- Dobra organizacja pracy i terminowość
- Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
wymagania dodatkowe:
- Mile widziane doświadczenie przy obsłudze scenotechnicznej wydarzeń;
- Mile widziane czynne prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy

Umowę zlecenie/etat;
Pracę w stabilnej i przyjaznej instytucji;
Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach;
Stabilne zatrudnienie

Wymagane dokumenty należy składać w tymczasowej siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu, Budynek Wieży Wodnej, ul Kolejowa 164, 34-400 Nowy Targ lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@mck.nowytarg.pl