Praktyka / Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności Destination Imagination

Profil Działalności

Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności to podsumowanie całorocznej działalności drużyn uczestniczących w programie Destination Imagination - jednym z największych programów edukacyjnych na świecie. DI stawia przed uczestnikami projekty zespołowe, które wyzwalają ducha odkrywczości i samodzielności, zachęcają do zdobywania nowych umiejętności, kreują poczucie sprawczości.

Adres

ul. Ślężna 2-24, Wrocław

Województwo
Dolnośląskie
Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Marketing
  • Nowe media
  • Zarządzanie projektem
Termin Praktyk
05.11.2018 - 31.03.2019
Długość Praktyk
320 godzin
Tryb

praktyki również w weekendy

Dni robocze

2.3 dni w tygodniu

Zakres Obowiązków

Stażyści będą zaangażowani w pracę przy XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności DI we Wrocławiu, która odbędzie się w dn.1-3.03.2019 r. Zadaniem będzie wspieranie działań związanych z: organizacją wydarzenia edukacyjnego, promocją, współpracą z organizacjami partnerskimi, goszczeniem drużyn międzynarodowych, współpracą z wolontariuszami. Wymagana jest pełna dyspozycyjność 1-3.03.2019 r.

Cel Praktyk

Stażysta współpracujący z Fundacją:
- zdobędzie doświadczenie w pracy przy międzynarodowym projekcie edukacyjnym,
- będzie uczestniczyć w przygotowaniu i organizacji prestiżowego wydarzenia, które zgromadzi ok.3000 uczestników,
- dowie się, jak wygląda praca w organizacji pozarządowej, jej struktura i sposób działania,
- pozna najbardziej pomysłowych i kreatywnych młodych ludzi z całego świata,

Preferowane kierunki studiów

Mile widziane kierunki związane m.in.: z zarządzaniem, pedagogiką, psychologią, komunikacją, marketingiem i reklamą, filologią itp.

Dodatkowe wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
- znajomość programów MS Word (szczególnie Word, Exel, Power Point),
- umiejętność wyszukiwania informacji,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- dodatkowo mile widziane doświadczenie w pracy z wolontariuszami oraz znajomość programów graficznych

Uwagi

Zachęcamy do obejrzenia wideo-relacji z XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności 2018: https://www.youtube.com/watch?v=2wuZVqa5ZqQ&t=88s

Możesz aplikować na 3 oferty w ramach praktykuj w kulturze.