Stanowisko

Office Assistant

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Wynagrodzenie

2700—3000 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

07.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Sztuka

Opis stanowiska

Tym zajmowałbyś/zajmowałabyś się na co dzień:

-obsługą korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta polska, kurier)
-rejestracją faktur (skanowanie i wprowadzanie do systemu księgowego)
-dbaniem o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
-dbaniem o porządek w biurze
-przyjmowaniem gości biura (sporadyczne spotkania w sali konferencyjnej)
-organizacją podróży służbowych (zakup biletów na pkp, rezerwacja noclegów itp.)
-dbanie o zaopatrzenie biura oraz składanie zamówień zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem
-współpracą z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla firmy (firma sprzątająca, serwis napraw, IT itp.)
organizacją imprez firmowych (spotkania integracyjne, świąteczne itp.)
-wsparciem współpracowników w codziennych zadaniach
innymi pracami administracyjnymi związanymi z bieżącym funkcjonowaniem firmy

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

-statusu studenta studiów zaocznych (warunek obowiązkowy)
-dyspozycyjności pon-pt w godz. 9-17
-dostępności "od zaraz"
-doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-samodzielności
-dobrej organizacji pracy, umiejętności działania wielozadaniowego
-skrupulatności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
doskonałych umiejętności komunikacyjnych, zarówno w mowie jak i piśmie (j.polski)
-postawy proaktywnej, wychodzenia z własną inicjatywą
energii, pogodnego usposobienia i uśmiechu :)
Mile widziane:

-zainteresowanie street-artem i muralami

Oferujemy

Od nas dla Ciebie:

-praca na pełny etat w godzinach 9-17 pon-pt
-3-miesieczny okres próbny
-umowa zlecenie
-stabilne miejsce zatrudnienia
-możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
-nieformalna atmosfera
-jedyna w swoim rodzaju praca w największej w Europie firmie zajmującej się malowaniem murali reklamowych
możliwość wzięcia udziału w malowaniu muralu - dla chętnych
-możliwość przyjścia do pracy z psem :)

Warunki aplikowania

Prosimy o przesyłanie Cv na adres email: cv@goodlooking.pl