Stanowisko

Obsługa punktu informacji muzealnej

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

07.03 24.03

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum

Opis stanowiska

Osoba na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie recepcji oraz jednocześnie będzie dbała o pozytywny wizerunek instytucji, przyjmowanie zwiedzających, interesantów jak również informowanie o ofercie muzeum oraz zbliżających się wydarzeniach muzealnych,

Wymagania

wysoka kultura osobista
komunikatywność, otwartość, kreatywność
umiejętność pracy w zespole
umiejętność organizacji czasu pracy oraz punktualność
umiejętność płynnego i klarownego formułowania wypowiedzi
mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
oraz
umiejętność obsługi komputera, kasy fiskalnej, terminali płatniczych
praca w weekendy

Oferujemy

Umowa o pracę, stabilne zatrudnienie ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczna.

• ciekawa, kreatywna praca
• możliwość zdobycia doświadczenia w instytucji kultury
• możliwość rozwoju
• dużą dozę samodzielności

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 23.03.2023 osobiście w kopercie z dopiskiem: „Kadry oferta pracy na stanowisku OBSŁUGA PUNKTU INFORMACJI MUZEALNEJ w Muzeum Niepodległości w Warszawie al. Solidarności 62 ,00-240 Warszawa w godzinach 9:00-16:00 (kancelaria/sekretariat) lub e-mailowo kadry@muzn.pl,
Aplikacje, które wpłyną do Muzeum po w/w terminie nie będą rozpatrywane.
Muzeum zastrzega, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.