obsługa Centrum Kompetencji ds. digitalizacji zasobów muzealnych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

7000—8500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

16.05 03.06

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

• prowadzenie korespondencji z beneficjentami oraz Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego;
• prowadzenie wsparcia dla Beneficjentów w zakresie przygotowania i przekazania danych do archiwizacji;
• organizacja szkoleń i spotkań informacyjnych dla beneficjentów;
• koordynacja prac związanych z organizacją konferencji digitalizacyjnej;
• przyjmowanie oraz weryfikacja danych do archiwizacji;
• współpraca z zewnętrznymi ekspertami i koordynacja wsparcia eksperckiego dla beneficjentów;
• inwentaryzacja zasobów archiwizowanych w ramach Centrum kompetencji.

Wymagania

• ukończone studia pierwszego stopnia;
• wiedza z zakresu digitalizacji dziedzictwa kulturowego
• dobra znajomość pakietu MS Office;
• umiejętność analitycznego myślenia;
• umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
• odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;
• wysoka kultura osobista oraz umiejętność współpracy z partnerami zewnętrznymi;
• mile widziane doświadczenie w projektach cyfrowych lub w pracy w muzeum na stanowisku związanym z digitalizacją lub ewidencjonowaniem/inwentaryzacją zbiorów;
• dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów prawa krajowego w zakresie działalności muzeów i ochrony zabytków oraz znajomość międzynarodowych standardów digitalizacyjnych;

Oferujemy

• umowa zlecenie na czas określony: czerwiec-grudzień 2024 z ewentualną możliwością przedłużenia współpracy;
• dogodna lokalizacja biura (w pobliżu stacji metra Centrum Nauki Kopernika);
• wynagrodzenie 7000-8500 zł brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia;
• współpraca z kreatywnym i zaangażowanym zespołem;

• CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych;
• list motywacyjny.
Prosimy o przesyłanie dokumentów na adres: biuro@nim.gov.pl z dopiskiem w tytule maila: rekrutacja – Centrum kompetencji. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22 25 69 625.