Stanowisko

Nauczycielka/Nauczyciel gry na fortepianie

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

02.07 15.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzyka

Opis stanowiska

Nauczycielka/nauczyciel gry na fortepianie

Wymagania

Zatrudnimy Panią nauczycielkę/Pana nauczyciela do nauki gry na fortepianie, z wykształceniem wyższym muzycznym (w tym licencjat) oraz przygotowaniem pedagogicznym.
Szukamy osoby lubiącej pracę z dziećmi z pogodnym usposobieniem.
Mile widziane referencje.

Oferujemy

1. Wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy tj. 1 etat
2. Zatrudnienie: umowa na zastępstwo
3. Praca 4 dni w tygodniu, w godzinach popołudniowych

Uzupełniony i podpisany w oznaczonych miejscach „Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie” prosimy składać za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@wieniawski.edu.pl w terminie do 15 sierpnia 2021 r.