Stanowisko

Montażysta nagrań debat panelowych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

5000—15000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne
Czas trwania oferty

01.04 01.06

Słowa kluczowe
  • Film
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Przeprowadzenie montażu i postprodukcji materiałów z cyklu 5 debat panelowych do zamieszczenia online oraz 5 1/2-minutorych
filmów promocyjnych, a także przygotowanie transkrypcji spotkań.

Wymagania

Przygotowanie ww. nagrań nie później niż do 30.11.2021. Wymagane wykształcenie w uczelni artystycznej oraz co najmniej 2-letnie doświadczenie w montażu i postprodukcji.

Oferujemy

Praca nad montażem i postprodukcją nagrań zdalnego cyklu 5 popularno-naukowych debat panelowych z pogranicza kultury i nauki pt. "Czym jest świadomość?', wraz z przygotowaniem transkrypcji. Powstałe video-rejestracje seminariów z napisami po polsku i po angielsku będą umieszczane na platformie YouTube. Z każdej z debat zostaje również wyselekcjonowany jeden atrakcyjny 1/2-minutowy fragment, służący do promocji nagrania w naszych mediach społecznościowych (obecne zasięgi to ponad 3000 odbiorców).

Oferujemy również możliwość przeprowadzenia godzinnego warsztatu z uzdolnioną młodzieżą licealną pod naszą opieką na temat montowania krótkich filmów.

CV, kosztorys i zwięzły list motywacyjny prosimy przesłać na adres info@ci.edu.pl