Teatr Polski we Wrocławiu poszukuje Kandydata na stanowisko: MONTAŻYSTA DEKORACJI

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Czas trwania oferty

10.09 24.09

Słowa kluczowe
  • Teatr

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Montażysty dekoracji będzie realizowała zadania tj.:
1) Obsługa prób i przedstawień.
2) Montaż i demontaż dekoracji oraz innych elementów scenografii (podesty, konstrukcje, widownie itp.).
3) Udział w transporcie dekoracji, mebli i innych materiałów, załadowując i rozładowując użyte środki transportu oraz składając transportowane elementy na scenie, do kieszeni scenicznej lub do magazynów.
4) Właściwe postawienie bądź zawieszenie oraz zamocowanie powierzonych mu elementów, tak z uwagi na wymagania danego spektaklu jak i wymogi bezpieczeństwa.
5) Udział w pracach wynikających z niniejszego zakresu obowiązków podczas prezentacji spektakli Teatru poza scenami macierzystymi (wyjazdy).
6) Uczestniczenie w pracach porządkowych, prowadzonych w obrębie scen, magazynów.
7) Wykonywanie innych poleceń przełożonego związanych z zajmowanym stanowiskiem, w ramach posiadanych kompetencji.

Wymagania

1) Dyspozycyjność – gotowość do pracy zmianowej i pracy w weekendy.
2) Opanowanie i spostrzegawczość.
3) Umiejętność pracy w zespole, sumienność i punktualność.
4) Wysoka kultura osobista.
5) Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

1) Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
2) Stabilną pracę w instytucji kultury.
3) Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
4) Pakiet świadczeń socjalnych.
5) Dobrowolne ubezpieczenie grupowe.
6) Możliwość korzystania z pakietu Benefit.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym:
- pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@teatrpolski.wroc.pl
- pocztą tradycyjną na adres: Teatr Polski we Wrocławiu, ul. G. Zapolskiej 3, 50-032 Wrocław
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.