młodszy bibliotekarz/bibliotekarz/starszy bibliotekarz/kustosz

Umowa
Miasto
Nieporęt
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

15.05 04.06

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Literatura
  • Nowe media
  • Sztuka

Opis stanowiska

- gromadzenie i udostępnianie zbiorów biblioteki,
- organizacja i prowadzenie zajęć, warsztatów, imprez kulturalnych promujących literaturę, kulturę, naukę oraz aktywizujących środowisko lokalne,
- promowanie działań poprzez zamieszczanie informacji w środkach masowego przekazu (media, strona internetowa, facebook, instagram),
- współpraca z lokalnymi instytucjami,
- budowanie wizerunku otwartego miejsca aktywności dla mieszkańców.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (licencjat) lub średnie (preferowane bibliotekarskie),
- wiedza z zakresu literatury,
- umiejętność kreatywnego myślenia,
- dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
- umiejętność prowadzenia działań animacyjnych,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń multimedialnych i biurowych.

Oferujemy

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- pełny wymiar czasu pracy,
- wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, posiadanego doświadczenia zawodowego oraz zaangażowania,
- ciekawe środowisko pracy,
- możliwość rozwoju osobistego

Wymagane dokumenty należy złożyć do 04 czerwca 2023 r. osobiście
w Bibliotece Publicznej Gminy Nieporęt, ul. Dworcowa 9a, 05-126 Nieporęt, pocztą na adres wymieniony powyżej (liczy się dzień wpływu do Biblioteki Publicznej w Nieporęcie)
lub mailem na adres dyrektor.bpnieporet@gmail.com.