Stanowisko

Młodszy/a specjalista/ka ds. promocji

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.06 27.06

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

Szukamy osoby:
- szalenie terminowej i zorganizowanej,
- ponadprzeciętnie dokładnej (nie dopuści do żadnych literówek, a nawet podwójnych spacji 😉),
- której nie straszne jest tworzenie nowych, kreatywnych tekstów,
- biegle poruszającej się w social mediach.
- interesującej się promocją i reklamą,
- otwartej i komunikatywnej,
- naprawdę zaangażowanej w wykonywaną pracę,
- pomysłowej.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- doskonałej znajomości języka polskiego,
- lekkiego pióra – tworzenia tekstów m.in. artykułów, notek prasowych, opisów wydarzeń,
- sprawnego i kreatywnego redagowania tekstów,
- umiejętności obsługi mediów społecznościowych i tworzenia do nich adekwatnych treści (Facebook, Instagram, YouTube),
- znajomości pakietu Microsoft Office oraz biegłej znajomości narzędzi Google,
- umiejętnej koordynacji działań wizerunkowych i promocyjnych,
- umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:
- ukończone studia humanistyczne (np. dziennikarstwo, edytorstwo, filologia polska),
- doświadczenie na podobnym stanowisku (jeśli nie masz doświadczenia, ale świetnie piszesz i edytujesz teksty – aplikuj! 😊),
- znajomość krakowskiego rynku mediów,
- znajomość lub zainteresowanie branżą kultury, w szczególności krakowskiej,
- umiejętność obsługi Menadżera Reklam na Facebook’u – tworzenia i optymalizacji płatnych kampanii (jeśli nie umiesz, ale chcesz się nauczyć – dobrze trafiłaś/eś),
- znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie od 1 lipca – w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- przyjazną atmosferę pracy,
- pracę w młodym i energicznym zespole,

CV i list motywacyjny wyślij na adres e-mail: promocja(małpa)okn.edu.pl. Postaraj się wyróżnić w gąszczu ofert. W liście motywacyjnym napisz nam, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy zaprosić do kolejnego etapu rozmów. Nie przepisuj nam swojego CV. List potraktuj jako szansę na zaprezentowanie swojego warsztatu, poczucia humoru czy kreatywności. Nie ma limitu znaków – pisz, ile chcesz!

Wszystkie dokumenty aplikacyjne opatrz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji (aktualną klauzulę wyszukaj w Internecie).

Jeśli masz możliwość zaprezentować nam swój dotychczasowy dorobek redaktorski/edytorski, możesz podesłać nam swoje artykuły/linki/profile. Chętnie się z nimi zapoznamy.