Stanowisko

Mechanik Automatyk

Umowa
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
zawodowe
Czas trwania oferty

02.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Obsługa i konserwacja oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji energetycznych;
Obsługa i regulacja systemów BMS i HVAC;
Kontrola procesów uzdatniania powietrza dla klimatyzacji oraz obsługi wind i podnośników;
Naprawy, czynności demontażowe i montażowe oraz pomocnicze czynności transportowe;
Praca na wysokości do i powyżej 3 metrów.

Wymagania

Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe w zakresie instalacji energetycznych lub średnie techniczne;
2 lata doświadczenia w obsłudze i konserwacji instalacji energetycznych;
Umiejętność obsługi systemów BMS, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, kotłowni gazowych i węzłów ciepła;
Uprawnienia SEP typu E grupa 2 z AKPiA.

Oferujemy

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
Możliwość współpracy z zaangażowanym zespołem specjalistów;
Po okresie próbnym praca w równoważnym systemie czasu pracy;
Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, dofinansowanie wypoczynku);
Możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (darmowe wejścia na wszystkie wystawy w MNK).

Aplikacje prosimy przesyłać w terminie do 31.07.2021 za pośrednictwem formularza:

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty oraz zastrzegamy sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed podanym powyżej terminem.