Stanowisko

Manager w Gabinecie Sztuki

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

03.01 28.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Fotografia
  • Grafika
  • Marketing
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka

Opis stanowiska

Gabinet Sztuki to galeria narodzona z pasji do sztuki i rzemiosła.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby pełnej entuzjazmu i otwartości, z którą będziemy mogli współpracować w dłuższej perspektywie.
Zależy nam na osobie, która podziela naszą miłość do przedmiotu i malarstwa.
Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku to przede wszystkim:

*opracowywanie i katalogowanie zbiorów malarstwa i rzemiosła artystycznego
* przygotowywanie kwerenady dotyczącej oferowanych dzieł sztuki
* merytoryczna i profesjonalna obsługa klienta w galerii
* dbałość o ekspozycję w galerii
* przygotowywanie ofert wraz ze zdjęciami zgodnie z wytycznymi portali aukcyjnych oraz strony internetowej
* przygotowywanie strategii marketingowych
* udział w wydarzeniach artystycznych i targach
* kontakt z kolekcjonerami i antykwariuszami

Wymagania

* zainteresowanie rynkiem sztuki
* wiedza specjalistyczna z zakresu historii sztuki i obrotu dziełami sztuki
* obsługa komputera na poziomie zaawansowanym (w tym programów graficznych i pakietu Office)
* znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
* doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* możliwość rozwoju zawodowego
* pracę wśród pasjonatów i kolekcjonerów

aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: biuro@gabinetsztuki.pl