Stanowisko

Koordynatorka / Koordynator Wolontariatu

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

09.05 24.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku:
• koordynacja działań kilkudziesięciu wolontariuszy i wolontariuszek
• przygotowywanie umów, kosztorysów, grafików
• prowadzenie statystyk, spotkań i szkoleń,
• organizowanie rekrutacji wolontariackiej,
• zarządzanie projektami wolontariackimi (w tym współprowadzenie bloga)
• organizacja wydarzeń kulturalnych

Wymagania

Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe humanistyczne, najchętniej historia sztuki lub archeologia
• doświadczenie w koordynacji grupy wolontariuszy i wolontariuszek
• doświadczenie we współpracy z młodzieżą
• otwartość na pracę z ludźmi
• dobra organizacja pracy, samodzielność
• gotowość do pracy w godzinach popołudniowych i w weekendy
• kreatywność
• znajomość Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

Mile widziane:
• lekkie pióro (tworzenie i redakcja tekstów na bloga)
• doświadczenie w prowadzeniu zajęć edukacyjnych
• język angielski w stopniu komunikatywnym
• znajomość ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
• doświadczenie w pracy w instytucji kultury

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie w prestiżowej instytucji kultury w oparciu o umowę o pracę,
• udział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku Muzeum Narodowego w Warszawie,
• pracę w przyjaznym, energicznym zespole,
• pełen wyzwań rozwój zawodowy,
• elastyczne godziny pracy,
• umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin (po trzech miesiącach możliwość umowy o pracę),
• pracę w atrakcyjnej lokalizacji – Gmach Główny Muzeum Narodowego w Warszawie,
• możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych (bezpłatne wejścia na wszystkie wystawy Muzeum Narodowego w Warszawie).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@mnw.art.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego:
„Oferta pracy – 2022/05/wolontariat/MNW”

Prosimy o przesłanie dokumentów do 24.05.2022r.

Prosimy o zawarcie w CV treści poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Narodowe w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”