Stanowisko

Koordynatorka / koordynator projektu

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

2200—2500 PLN netto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

12.07 23.07

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Poszukujemy koordynatora / koordynatorki projektu "Powstanie Warszawskie - relacje" w okresie sierpień-wrzesień i początek października. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- organizację warsztatów dziennikarskich dla młodzieży oraz wydanie gazety będacej rezultatem pracy uczestników projektu,
- organizację gali wieńczącej projekt,
- współpracę z podwykonawcami,
- współpracę z nauczycielami, instruktorami i animatorami,
- dystrybucję zaproszeń,
- działania promocyjne,
- inne zadania wynikające z pracy nad projektem.

Wymagania

- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność planowania,
- doświadczenie w koordynacji projektów i wydarzeń,
- komunikatywność,
- rzetelność,
- proaktywność,
- umiejętność współpracy.

Oferujemy

- pracę z misją przy ambitnym projekcie kulturalnym,
- wsparcie doświadczonego koordynatora,
- niezbędne narzędzia pracy,
- dobra atmosferę,
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
- umowę zlecenie w wymiarze ok. 20 godzin tygodniowo,
- wynagrodzenie 2200 - 2500 netto w zależności od doświadczenia (istnieje możliwość negocjacji).

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres fundacj@muzeumzklasa.pl. W tytule maila prosimy wpisać: Rekrutacja na stanowisko koordynatora / koordynatorki projektu. Prosimy również o wyrażenie zgodny na przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Fundację Muzeum z Klasą w celu przeprowadzenia rekrutacji.