Stanowisko

Koordynator_ka festiwalu filmowego Splat!FilmFest

Umowa
dzieło / na zlecenie / kontrakt B2B
Wynagrodzenie

5000—7000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

26.06 14.07

Słowa kluczowe
  • Film
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

M.in.
- organizacja międzynarodowego festiwalu filmowego
- koordynacja działań osób i działów zaangażowanych w realizację festiwalu
- logistyka nośników filmowych i plików
- kontakt z twórcami filmowymi, dystrybutorami i agentami sprzedaży
- korespondencja mailowa w języku polskim i angielskim
- pełny wymiar pracy

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w organizacji festiwalu/przeglądu filmowego
- umiejętność prowadzenia negocjacji
- umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
- dyspozycyjność (także w trakcie trwania festiwalu)
- zaangażowanie
- odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań
- bardzo dobra organizacja pracy
- bardzo dobra znajomość branży filmowej i produkcji festiwali oraz wydarzeń filmowych

Oferujemy

- pracę na umowę zlecenie lub B2B
- możliwość aktywnego udziału w rozwijaniu Splat!FilmFest
- wynagrodzenie – adekwatne do zakresu zadań
- hybrydową pracę w Warszawie
- pracę od lipca do listopada 2024 (jesteśmy otwarci na dalszą współpracę)

Warunki aplikowania

Na etapie składania aplikacji:
- CV
- list motywacyjny

Jeżeli w CV zawarte są dane obejmujące swym zakresem szczególne kategorie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, prosimy o dopisanie w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach”.

Dokumenty aplikacyjne należy wysyłać mailem na adres:
praca@splatfilmfest.com.
tytuł wiadomości: KOORDYNACJA Splat!FilmFest 2024

Na podstawie złożonych dokumentów zespół festiwalu Splat!FilmFest dokona wstępnego wyboru kandydat_ów/ek.
Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres e-mail: praca@splatfilmfest.com.

Splat!FilmFest to międzynarodowy festiwal najnowszego kina gatunkowego, który odbywa się w Warszawie i Wrocławiu.

24 – 31 października 2024
Kinoteka, Warszawa
Kino Nowe Horyzonty, Wrocław

Administratorem Państwa danych osobowych jest Nowa Aleksandria z siedzibą w Łęcznej. Kontakt z administratorem pod adresem e-mail: aleksandria.nowa@gmail.com.