Stanowisko

Koordynator projektu

Umowa
dzieło / na zlecenie / etat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

02.01 20.01

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Literatura
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Przez cały 2023 rok w bemowskich placówkach bibliotecznych będą realizowane bezpłatne korepetycje dla dzieci i młodzieży. Poszukujemy osoby, która skoordynuje wszystkie działania związane z projektem, w tym m.in.:
• znajdzie nauczycieli-korepetytorów dla poszczególnych przedmiotów,
• w uzgodnieniu z placówkami bibliotecznymi oraz korepetytorami przygotuje harmonogram nauczania,
• uzgodni zakres zadań oraz przygotuje niezbędne do realizacji korepetycji dokumenty,
• będzie współpracować z działem merytorycznym bemowskiej biblioteki ws. organizacji projektu,
• będzie prowadzić bieżący nadzór nad realizacją projektu oraz przygotowywać i rozliczać niezbędne dokumenty,
• będzie przyjmować zapisy na realizowane korepetycje oraz potwierdzać terminy,
• przygotuje sprawozdanie merytoryczne oraz finansowe z realizacji projektu.

Wymagania

• Umiejętność zarządzania projektami
• Rzetelność
• Wiedza z zakresu sporządzania umów oraz znajomości obiegu dokumentów
• Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
• Samodzielność i dobra organizacja pracy
• Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
• Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych

Oferujemy

• Pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
• Ciekawe doświadczenie zawodowe
• Możliwość współpracy z wieloma instytucjami w Dzielnicy Bemowo
• Możliwość dalszej współpracy przy realizacji kolejnych projektów
• Umowę zlecenia

Warunki aplikowania

prosimy o składanie CV na adres mailowy
sekretariat@e-bp.pl